-"Kadın Çalışmaları" Alt Başlıklı II. INES Uluslararası Akademik Araştırmalar Kongresi (INES 2017)


Değerli Bilim İnsanları
Bu yıl düzenleyeceğimiz II. INES Uluslararası Akademik Araştırmalar Kongresi (INES 2017) yurt içinden ve dışından çok sayıda bilim insanının katılımı ile 18-19-20-21 Ekim 2017 tarihlerinde Antalya/Alanya\'da gerçekleştirilecektir. Kongremizde sizleride aramızda görmekten ve bir arada olmaktan onur duyacağız.

Kongremizin amacı, bilimsel çalışma, uygulama ve deneyimleri paylaşmak, farklı alanlarda çalışan bilim insanlarını bir araya getirerek, bilimsel ve sosyal etkileşimi sağlamak, bilim insanları arasında işbirliğini geliştirmek, yeni bakış açıları ve çalışma alanlarının oluşmasına katkı sağlamaktır.

Kongrede sunulan bildirilerin özetleri e-kitap olarak, kongrede sunulan bildirilerin tam metinleri ise isteğe bağlı olarak tam metinlerin basıldığı konge bildiri kitabında veya e-kitap bölümü olarak yayınlanacaktır. Ayrıca kongre kapsamında uluslararası iki karma sergi de düzenlenecektir.

Siz değerli bilim insanlarını 18-19-20-21 Ekim tarihleri arasında II. INES Uluslararası Akademik Araştırmalar Kongresinde (INES 2017) görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar dileriz. Saygılarımızla.
Kongre Düzenleme Kurulu

Detaylı Bilgi İçin: 
https://www.inescongress.com/